.MEKAR S.R.L

 

شرکت MEKAR یک شرکت پویا با جهت یابی قوی به سمت نوآوری فنی تخصصی است.تجربه کسب شده در 25 سال تولید تجهیزات هوارسان، همراه با توجه به بازارهای مجزا  امکان دست یابی به بهترین راه برای هرنوع دستگاهی را میسر می کند.

هدف اصلی MRKAR  بالاترین سطح رضایت مشتری می باشد.  اطمینان پذیری و دوام بالای محصول نهایی و خدمات قبل و بعد از فروش همراه با کارمندان حرفه ای MEKAR اجازه رسیدن به این هدف را به ما داده است.

شرکت MEKAR با استفاده از شبکه سراسری جهانی از کارمندان حرفه ای و واجد شرایط، اشخاصی که نسبت به توزیع محصولات ما، گارانتی سالم بودن و کیفیت کنترل در میان مساعدت و همکاری مرکز مشتریان مسئول هستند.

 

 

 

هدف اصلی شرکت ما ایجاد اعتماد براساس تولید و تضمین محصول مطابق با استاندارد UNI EN ISO 9001:200 می باشد. در این راه ما گواهینامه EUROVENT  را برای محصولات خود گرفته ایم که تضمین عملکرد محصولات را بر اساس استاندارد EN1886 را دارا می باشد.

از دیگر فعالیتهای این شرکت بمنظور تضمین محصولات، تاییدیه موسسه RW-TUV  آلمان برای هوارسانهای سری Hygienic می باشد که تضمینی از ساخت این محصول براساس استاندارد DIN1946-Part 4 و VDI-6022 می باشد.

MEKAR شریکی ایده آل در زمینه تهویه مطبوع بوده و به عنوان مرجعی در پروژه های مطرح در  لیست جهانی به اثبات رسیده است. اعتماد به MEKAR ضمانت موفقیت است.


بکارگیری پرسنل مجرب فروش و خدمات پس از فروش اطمینانی را برای مشتریان در حوزه گارانتی و وارانتی ایجاد می نماید که به همراه کنترل کیفیت دقیق موجب قرارگیری در مرکز توجه مشتریان می گردد. با عنایت به حجم بالای پروژه ها در منطقه خاورمیانه  و نیاز به پاسخگویی مشتریان در کمترین زمان ممکن ,  ما مرکزی را در کشور امارات متحده عربی به منظور این خدمات احداث نمودیم که میتواند پشتیبان فنی و تامین قطعات یدکی باشد.

 

سرمایه گذاری صنعتی

 

تحقیق و توسعه

بخش تحقیق و توسعه شرکت از آخرین امکانات طراحی کامپیوتری (CAD)  در طراحی فرآیند تولید و محصول جدید استفاده می نماید. هر یک از محصولات این شرکت دارای کد محصول منحصربفردی می باشد که بر روی هر قطعه درج می گردد این موضوع باعث ردیابی محصول از زمان تولید و حتی در زمان بهره برداری می گردد بطوریکه با در اختیار قرار دادن آن کد توسط مشتریان میتوان تاریخچه تولید و لیست قطعات یدکی هر دستگاه را در اختیار مشتریان قرارداد.

محصولات

محصولات تولیدی شرکت در کارخانه ایی به وسعت  10000 متر مربع ، با استفاده از آخرین ماشین آلات به روز تولید می گردد.  وضعیت تمامی  محصولات متنوع تولیدی توسط CAD-CAM که تامین کننده سیکل تولید صحیح و سریع را برای هر جزء در نتیجه ضمانت و کیفیت بالا ، قیمت رقابتی نهایی محصول را پشتیبانی می کند. روند تولید در ملاحظه کامل از نیازمندی های ابتدایی و اولیه که از رشد ثابت MEKAR در طول سال ها متمایز شده است انجام می پذیرد.

 انبار کالا

انبار محصولات تمام شده دارای تجهیزات کنترل موجودی برای بعضی از محصولات ثابت مانند مدلهای 01MK, 02MK, 07MK, 10MK می باشد که میتوان در اسرع وقت سری های یادشده را در اختیار مشتریان قرار داد.

 

 برای باقی سری محصولات مانند 03MK,04MK,05MK  ما سعی کرده ایم انبار قطعات نیمه ساخته را در بالاترین سطح نگه داریم تا زمان تحویل را به صورت قابل ملاحظه ایی تقلیل نماید.  

برای سری محصولات  23M و 24MK نحوه کار ما به گونه ایی در زمان سفارش بلافاصله قطعات لازم به سفارش گذاشته می شود و تعهد تامین کنندگان در تحویل به موقع که خود ناشی از انتخاب صحیح آنها می باشد موجب تولید سریع و به موقع این سری از محصولات می گردد.

 

 

نمایندگی انحصاری فروش و خدمات پس از فروش

با افتخار اعلام می داریم که شرکت مهندسی کاسپین کامفورت نماینده انحصاری فروش و خدمات پس از فروش شرکت MEKAR  در ایران می باشد. جهت اطلاع به لینک زیر مراجعه گردد.

لینک نمایندگی انحصاری شرکت MEKAR

 

جهت اطلاع بیشتر به کاتالوگ عمومی فروش شرکت MEKAR که لینک آن در زیر آمده است مراجعه گردد.

   شرکت MEKAR در یک نگاه