نوآوری، پویایی و موقعیت بازار

این ها شایستگی های مشخص از تخصص یافتن در چیلر در طول 20 سال است.

 چیلرها و پمپ های گرمایشی ونکو تلفیق مناسبی است از نیاز بازار به تکنولوژی با راندمان بالا و استفاده از  منابع انرژی تجدید پذیر است.

امروزه شرکت ونکو در حال بازسازی ساختار سازمانی خود به کمک نیروهای متخصص خود و بهر گیری از تکنولوژی های نو و جدید  می باشد بطوریکه روحیه وفاداری به کار و حرفه را در تمام ارکان خود ایجاد نماید که این روحیه روز به روز بالا برده می شود.

این تلاش گروهی  موفق موجب سهولت سازمان در پاسخ به نیاز بازار برای داشتن بنیه فنی با بالاترین درجه انعطاف و همکاری می گردد.

شرکت از سال 2006 قسمتی از گروه Aliseo  شده است.

 

 

طراحی

راز کیفیت بالا، تنوع و شخصی سازی محصول ناشی از توجه به جزئیات کوچک از سطح برنامه ریزی است. تحقیق و پیشرفت دپارتمان سیستم ونکو به صورت روزانه شامل طراحی راه حل است که بهره وری فنی ، ذخیره سازی انرژی، کاهش سطح صدا و افزایش میزان اطمینان از محصول را ایجاد نماید. تضمین بالاترین کارایی حتی در شرایط دستگاه ها خاص، قبول مشخصات درخواستی توسط طراحان و نصاب ها ماموریت ما است.

 

محصولات

تضمین بالاترین کیفیت در همه سطوح از پردازش: این فلسفه سیستم ونکو است.

کنترل و بازرسی دقیق اقلام  ادوات و قطعات ورودی بهمراه مونتاژ برطبق قوانین کیفیت تا تست 100% تمامی دستگاه تولیدی، همه چیز توسط تیم متخصص و حرفه ای انجام می شود.

بکار گیری نیروهای آموزش دیده با مهارت بالای حرفه ایی این امکان را در اختیار شرکت ونکو قرار می دهد که بازدهی خطوط تولید را با توجه به نرخ ساخت , تغییر  دهد بطوریکه بتواند نسبت به رقبا سرعت تولید را با حفظ کیفیت بالا ببرد

 

راهکارها

ونکو پیشنهاد دهنده سری کامل محصولات طراحی شده و ساخته شده در ایتالیا مانند چیلر، پمپ های گرمایی و پشت بامی ، هواخنک یا آب خنک ، مناسب برای ساختمان های مسکونی،تجاری وصنعتی می باشد. امکان تولید دستگاههای خاص طبق درخواست (سفارش سازی) با تغییر گسترده در مشخصه های فنی راه حل مناسب فنی را برای اکثریت پروژهها ایجاد می نماید این تغییرات در جهت درخواست کارفرمایان و بر اساس نیازهای مهندسین می باشد.

 

دستگا ها به صورتی طراحی و ساخته می شوند که بالاترین سطح ساختار  را جهت بهره وری و کارایی بالا داشته باشند در این طراحی سعی شده است که ابعاد دستگاهها کوچک و اعتماد پذیری آن را بالا برد و این در کنارکاهش مصرف انرژی و سطح صدای تولیدی باعث برتری ونکو در بازار می گردد.

تجربه 40 ساله ما ,  ما را شریکی ایده ال با تجربه مفید  برای طراحی و تولید محصولات خاس در اکثریت حوزه های عمرانی و صنعتی مانند کشتی سازی، صنعتی، فرآورده های غذایی و نفت و گاز تبدیل می نماید.

 

تضمین کیفیت

ما کیفیت محصولات خود را با بالاترین گواهینامه های بین المللی تضمین می کنیم  که این تضمین نه تنها در انطباق طراحی با محصول بوده بلکه شامل مدیریت چرخه تولید نیز می شود.

 

 

 

ذخیره انرژی

شرکت ونکو بمنظور تولید محصولات با بهره بالای انرژی سرمایه گذاری گسترده ایی را در فعالیتهای تحقیقاتی و ابداع محصول جدید انجام داده است و بدین منظور واحد تحقیقات و توسعه این شرکت مطالعات گسترده ایی را در حال انجام دارد که بتواند با بهره گیری از تکنولوژی های جدید , سیستمهایی را با سطح انرژی بالا ابداع نماید.

 این شامل بکارگیری کمپرسورهای جدید با امکان کنترل ظرفیت (اینورتوری) و استفاده از سیستم Free-Cooling در تولید چیلرها و یا سیستمهای  بازیافت حرارتی در چرخه ترمودینامیکی می گردد.

 

نمایندگی انحصاری فروش و خدمات پس از فروش

با افتخار اعلام می داریم که شرکت مهندسی کاسپین کامفورت نماینده انحصاری فروش و خدمات پس از فروش شرکت VENCO در ایران می باشد. جهت اطلاع به لینک زیر مراجعه گردد.

لینک نمایندگی انحصاری شرکت VENCO

 

جهت اطلاع بیشتر به کاتالوگ عمومی فروش شرکت VENCO که لینک آن در زیر آمده است مراجعه گردد.

  شرکت VENCO در یک نگاه