در باره شرکت

شرکت ونتیل کلیما امکان تامین سیستمهای سرمایش و گرمایش  سفارشی را برای هر کاربری و فضا به صورت تخصصی و صحیح دارا می باشد.

شرکت ونتیل کلیما آمیزه ایی از تولید فن کویل و ایجاد نهایت آسایش و بالاترین توجه به جلب رضایت مشتری می باشد.

از بدو شروع کار ونتیل کلیما ، طراحی و پیشرفت و فروش تجهیزات گرمایی و سرمایی با این نام تجاری توام با بهترین نسبت کیفیت و قیمت بوده است. که این خود نشان از درک صحیح شرکت از منابع بکار رفته و بازار و نیاز آن دارد

کیفیت رو به افزون محصول ,  سرویسهای مناسب به مشتری  بهمراه توجه بالا به ذخیره سازی انرژی به شرکت این امکان را میدهد که بتواند در میان تولیدکنندگان دیگر ایتالیایی و حتی اروپایی سری از سرها داشته باشد.

 

کیفیت در ساخت

نام شرکت ونتیل کلیما با آخرین تکنولوژیهای ساخت و تولید و مدیریت سیستمها بر مبنای ابزارهای  CAD-CAM  توام می باشد. بدین منظور ما اساس و شالوده شرکت  را در تولید با دستگاههای کنترل اتوماتیک قرار دادیم.

در کنار موارد بالا تمامی ساختار تولید در سه مرحله خرید مواد اولیه تا امور فرآیند و اجرای سفارشات خرید مورد بازرسی و تایید قرار میگیرند. این همان روح ISO9001  است که شرکت ونتیل کلیما موفق به دریافت گواهینامه آن شده است.

 

تحقیق و پیشرفت

           

 

در ساختمان ها این شرکت  در San Zenone Degli Ezzelini  در استان Treviso ، ما بخش تحقیقات و توسعه خود را داریم که هدف اصلی این دپارتمان ارائه بهترین راه حلها با توجه به نیاز بازار بوده و در این راه تلاش مینماید محصولاتی را ارئه نماید که بر روی آن تمامی نیازهای مشتری لحاظ شده است.

 

خدمات و تحویل کالا

مدیریت صحیح و هوشمندانه در  قسمت انبار قطعات از بالاترین دستاورد  این شرکت بوده که خود موجب  اطمینان در زمان تحویل محصولات می گردد و در این راه این امکان را به شرکت می دهد که تضمین مناسبی در زمان تحویل حتی در سفارشات خاص داشته باشد.

بدین منظور در کنار انبار مواد خام در کارخانه اصلی خود,  شرکت انباری را در فاصله 3 کیلومتری به مساحت 4000 متر مربع بکار گرفته است .

 

خدمات قبل از فروش – نرم افزار انتخاب دستگاهS&Q

این یکی از دهها ابزار انتخابی است که شرکت ونتیل کلیما برای خیل گسترده ایی از مشتریان شامل مهندسین طراح,  دفاتر طراحی , مشتریان و مهندسن نصاب قرار داده است تا آنها بتوانند محصول مورد نظر خود را با توجه به نیاز حرارتی و برودتی انتخاب نمایند. نرم افزار S&Q دستیاری معتبر در تعیین کارایی و ارائه خصوصیت فنی دستگاه بوده و کاربر میبتواند در اسرع وقت اطلاعات مورد نیاز خود را از آن استخراج نماید. این نرم افزار در دسترس و قابل فعال سازی به صورت آنلاین می باشد. نحوه نصب  این نرم افزار و نحوه کار با آن توسط مهندسین شرکت کاسپین کامفورت بصورت آنی و با آموزش در محل در اختیار درخواست کنندگان قرار داده می شود .

خدمات پس از فروش

شرکت ونتیل کلیما با اتکا به شبکه داخلی خدمات پس از فروش در هر کشور (تامین شده توسط نمایندگان فروش و خدمات پس از فروش) امکانات لازم را برای حل نگهداری و تعمیرات در آن کشورها ایجاد می نماید.

دفتر مرکزی این شرکت در کشور ایتالیا پاسخگوی مسایل بغرنجی است که نیاز به بررسی و تشخیص صحیح و دقیق دستگاه را دارا می باشد. ما همواره آمدگی داریم از محل نصب دستگاهها با کمک عوامل متخصص خود بازدید نمایم تا بتوانیم راه حلهای لازم را در اختیار مشتریان خود قرار دهیم.

ما در ایران این مهم را با کمک شرکت کاسپین کامفورت که نماینده انحصاری ما می باشند انجام می دهیم و همکاری متخصصین دفتر مرکزی (ایتالیا) و نماینده این شرکت میتواند راه را برای حل مشکلات مشتریان هموار نماید.

 

نمایندگی انحصاری فروش و خدمات پس از فروش

با افتخار اعلام می داریم که شرکت مهندسی کاسپین کامفورت نماینده انحصاری فروش و خدمات پس از فروش شرکت Ventilclima در ایران می باشد. جهت اطلاع به لینک زیر مراجعه گردد.

لینک نمایندگی انحصاری شرکت Ventilclima

 

جهت اطلاع بیشتر به کاتالوگ عمومی فروش شرکت Ventilclima که لینک آن در زیر آمده است مراجعه گردد.

  شرکت Ventilclima در یک نگاه